Velikom pobjedom u Vrgorcu prekinuli neugodan niz

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio na gostovanju u Vrgorcu i s tri velika boda ostao u igri za plasman u doigravanje. Nakon poraza kod kuće od Uspinjače i u gostima kod Osijeka, momčad Marinka Mavrovića izborila je izuzetno vrijedne bodove na neugodnom gostovanju u Vrgorcu. Vrgorčani su poveli golom Subotića u 13.minuti, no gosti vrlo brzo uzvraćaju preko Šimunovića, te se na odmor odlazi s neodlučenim ishodom. Gol odluka postiže Kuraja u 32.minuti susreta.  Square je s ovom pobjedom ostao u igru za play off.

– Nismo imali sreće u prošlim utakmicama. Sve je to bilo za jedan gol razlike, međutim u principu smo u svakoj od utakmica (Uspinjača, Osijek..) imali po 20 prilika za postići pogodak.. Sreće nam je nedostajalo u ključnim trenucima, međutim u Vrgorcu se sve to vratilo na najbolji mogući način, rekao je trener Mavrović odmah nakon pobjede 2:1 nad sastavom HMNK Vrgorac.

Borbenost nam nitko ne može oduzeti, a to je upravo odlika ove mlade momčadi. Drago mi je zbog Kuraje koji je postigao odlučujući pogodak, bio je jedan od pokretača… Cijela momčad odigrala je vrhunski, Đuraš, Hasanović, Šimunović, Rezo.. da ne nabrajam sve igrače ovim putem skidam kapu svima na ovom velikom postignuću. Nije lagano dobiti u Vrgorcu utakmicu, a pogotovo nakon naše rezultatske krize.

Ovim putem obećavam svim navijačima da će se moji igrači ‘bacati na glavu’ svaku utakmicu do kraja prvenstva jedino što zauzvrat želim da naša momčad iza sebe ima podršku! U petak nam protiv Dinama treba podrška cijelog grada Dubrovnika da stane iza nas, vraćaju nam se Daničić i Cvjetković.. Uz punu dvoranu možemo napraviti puno toga, ni Nacional u Gospinom polju nije bio favorit, pa tako neće biti ni Dinamo! – jasan je Marinko Mavrović.