U Splitu bez pobjednika

Pred 500-tinjak gledatelja na splitskim Gripama dvoboj Splita i Squarea u 20. kolu 1. HMNL završio je bez pobjednika – 3:3!

Poveli su domaćini u 15. minuti preko Josipa Sutona, međutim u posljednjoj minuti – preokret! Prvo je Maro Đuraš anulirao prednost domaćina, da bi Hrvoje Cvjetković 30-ak sekundi prije odlaska na odmor postigao pogodak za preokret (1:2)!

Sve do 12. minute nastavka mreže se nisu tresle, a tada je za povećanje prednosti (1:3) pogodio Bruninho! Domaćin je potom u 35. uzvratio preko Genaria (2:3), a potom i do izjednačenja preko Sutona (3:3)!  Svega 44 sekunde prije kraja susreta domaćin je dobio priliku iz udarca s 10 metara (skupili smo šest akumuliranih), međutim Sekulić nije bio precizan.. U posljednjim sekundama pokušali smo s igračem vratarom, no rezultat se više nije mijenjao..

Mislim da je ovo najrealniji ishod.. Bili smo bolji u prvom poluvremenu, a oni su, dojma sam bili bliže pobjedi u drugom poluvremenu. Bila je ovo jedna prava utakmica u kojoj su gledatelji mogli vidjeti dobrih poteza, akcija pa čak i 6 pogodaka. Najmanje veseli rezultat i nas i njih, međutim što je tu je.. Okrećemo se novim utakmicama, prvo Osijek pa Crnica u gostima, a onda ono što smo čekali cijelo prvenstvo, rekao je trener Antun Bačić odmah po završetku utakmice.

Uoči pretposljednjeg, 21. kola, nalazimo se na drugom mjestu s 39 osvojenih bodova. Na drugom i trećem mjestu su Vrgorac odnosno Futsal Dinamo s 37 bodova, a na četvrtom je Uspinjača s 33 koliko ima i splitski Universitas..

U 21. kolu u sportskoj dvorani Župa dubrovačka dočekujemo Osijek, a igrat će se u petak, 05. travnja s početkom od 20 sati.