TRENER BAČIĆ NAKON PORAZA: ‘Čim primimo prvi pogodak pada nam samopouzdanje..’

Nije bilo potrebno postavljati pitanja treneru Bačiću koji je osobno čestitao igračima na borbi ali i Saši Subotiću koji je presudio pobjednika ove utakmice..

U globalu sam zadovoljan prikazanim. Do prvog pogotka smo možda bili i bolji. Primili smo prvi pogodak i odmah pada samopouzdanje. Iz minute u minutu tonemo, a to je večeras iskoristio četverostruki strijleac Subotić. Početak nastavka je bio dobar, ali opet primamo pogodak i iz ponora više nismo mogli. Što se tiče ove utakmice rezultat nije realan. Bilo bi realnije da je 3:1.., rezultatski jest ‘razbijanje’, ali po igri nikako nije izgledalo tako. Zadovoljan sam s dosta stvari, međutim i dalje ostajemo na šest bodova. Da ne bude sumnje, ovo je zaslužena pobjeda Vrgorca, međutim previsoka s obzirom na stanje na terenu. Moramo poraditi na samopozdanju jer nam se ovakve stvari više ne smiju događati. U iduća dva kola smo domaćini te u utakmicama protiv Crnice te Albone moramo prikupiti što više bodova kako bi se priključili sredini tablice, rekao je naš trener odmah nakon utakmice.