Remi za kraj polusezone

Malonogometaši Squarea odigrali su 5:5 (1:3) u gostima kod zagrebačkog Alumnusa! Bila je to utakmica u kojoj su dubrovački malonogometaši u prvom poluvremenu prikazali bolju igru i na temelju koje su zasluženo otišli na odmor 1:3.

U nastavku se osjetio pad koji je kasnije kulminirao rezultatskim povratkom Alumnusa na 3:3. Nakon toga vodstvo Squarea 4:3, Alumnus se vraća na 4:4, međutim u istoj minuti nova prednost Squarea 5:4!

Alumnus je u posljednje dvije minute zaigrao na sve ili ništa, uveo igrača vratara što mu se isplatilo osam sekundi prije kraja kada je Matan pogodio za konačnih 5:5! Pogotke za Square postigli su Micevski (2), Đuraš, Ivanković i Hasanović.

Square je polusezonu zaključio s četiri pobjede, tri remija i četiri poraza te s 15 osvojenih bodova drži 5. mjesto koje vodi u play off.