‘OSMICA’ U MREŽI OSIJEKA

U pretposljednjem kolu 1. HMNL u kojem smo kao domaćini, u dvorani OŠ Župa dubrovačka, ugostili MNK Osijek upisali smo uvjerljivu pobjedu rezultatom 8:1 (1:1).

Do prvog pogotka čekalo se sve do 15. minute kada je Darrer pogodio za vodstvo naše momčadi. Svega minutu poslije na semaforu je 1:1 nakon pogotka Nospaka. S tim se rezultatom otišlo na odmor, no u nastavku čak – 7 pogodaka u mreži Osijeka!

U 3. minuti nastavka Kuraja je odličnoprobio desnu stranu, te silovito ubacio u sredinu nakon čega se lopta odbila od Nospaka te završila u mreži Osijeka za drugo vodstvo (2:1). Svega tri minute poslije odličan prodor Bruninha te na krjau još lijepši pogodak za 3:1. Nakon što je u prvom poluvremenu uputio ‘mali milijun’ udaraca prema i pored vrata Osijeka, Leonardo dos Santos, tek je u 25. minuti uspio pogoditi u mrežu osječke momčadi za 4:1.

U 30. minuti još dva pogotka u mreži Osijeka, a u strijelce se u oba navrata upisao Haron Džanković nakon nesebičnih asistencija Duje Reza i Hrvoja Cvjetkovića (6:1). U posljednjih sedam minuta u strijelce su se još upisali Matej Perić odnosno Blago Gašpar za konačnih 8:1.

Do kraja regularnog dijela prvenstva preostalo je još samo jedno kolo koje će biti itekako zanimljivo. U nedjelju, 14. travnja odlazimo u goste šibenskoj Crnici, a nakon svih odigranih utakmica bit će poznat raspored četvrtfinalnih utakmica s obzirom da u doigravanju igraju momčadi prema plasmanu: prvi na osmog, drugi na sedmog, treći na šestog i četvrti na petog.