ODIGRANO POSLJEDNJE KOLO (ODLUKE) | Za ulazak u polufinale protiv Splita!

U posljednjem 22. kolu regularnog dijela natjecanja u 1. HMNL upisali smo poraz kod Crnice u Šibeniku 7:1 (2:0). Svoju večer na Baldekinu imao je trostruki strijelac Saša Subotić koji je otvorio utakmicu pogotkom za vodstvo u 13. minuti, a potom nastavio u 14. te (osobno) zaključio u 35. minuti za 5:1.

Na odmor se otišlo s 2:0, međutim nakon svega 120 sekundi igre u nastavku Šibenčani su povećali na 3:0 (Dragan Vuković). U 27. minuti trener Antun Bačić uveo je igrača vratara, a bilježe se pokušaji Bruninha, Cvjetkovića te Zarača ali sjajan je bio vratar Filip Radaj koji je u 28. minuti imao čak 17 obrana (utakmicu je zaključio s 21 obranom)! Nakon niza neuspješnih pokušaja domaćin je preko Marinka Šamije, koji je pogodio preko cijelog terena, stigao do visokih 4:0.

U 35. minuti, kada je trener Bačić vratio Primića na svoju poziciju, Duje Rezo je postigao pogodak za smanjenje (4:1). Par sekundi poslije, već spomenuti Subotić, pogađa za 5:1, a minutu kasnije Alen Protega pogađa preko cijelog terena za 6:1. U posljednjoj minuti Josip Vukičević postiže pogodak za konačnih 7:1.

Za Square su u Šibeniku igrali Primić, Džanković, Cvjetković, Rezo, Bruno, Zarač, Perić, Nebergoj, Turuk, Đuraš i Daničić.

Doigravanje za prvaka Hrvatske kreće već u četvrtak, 18. travnja. Prva utakmica četvrtfinala igra se u Gospinom polju od 19 sati, a Square će za ulazak u polufinale PH igrati protiv sedmoplasirane momčadi u poretku – MNK Split, najtrofejnijeg hrvatskog futsal kluba, kojeg predvodi ponajbolji reprezentativac Hrvatske Dario Marinović! Uzvrat je 26./27. travnja u Splitu, a eventualna majstorica se igra u Dubrovniku.