NA REZOV POGON: Sedmica u mreži Vrgorca!

Još jednu fantastičnu utakmicu odigrali su naši dečki, nakon slavlja nad Osijekom 4:0, pao i Vrgorac – bilo je visokih 7:2! Čak tri pogotka djelo je Stjepana Reza, dva je dao Micevski, a po jedan su upisali Cvjetković i Đuraš.

Bila je to još jednom jednosmjerna utakmica u kojoj je protivnik imao donekle izjednačen omjer sve do sredine prvog dijela. Maro Đuraš nas je doveo u vodstvo nakon penala, a gosti su niti 60 sekundi nakon preko Saše Subotića stigli do 1:1. Taj pogodak ide ‘na dušu’ našoj obrani koja nije adekvatno reagirala na ‘juriš’ vrgoračkog pivota.

Nakon toga naša je kompletna momčad pokazala agresivnost, žustrinu u svakom duelu – želju za novim pogotkom. Velika požrtvovnost nas je zamalo skupo stajala jer smo u 8. minuti skupili 5 akumuliranih prekršaja. Ipak, do kraja poluvremena smo izdržali, čak smo postigli u 5. minuti pogodak preko Reza koji je odlično reagirao na ubačaj Đuraša.

Vrgorčani nisu iskoristili bonus, nego su već sami napravili 5. prekršaj u 12. minuti prvog dijela. U tim trenucima bilo je mnoštvo prilika s jedne i druge strane, međutim Micevski je u 40. minuti odlično reagirao na kontru te silovitim udarcem u rašlje pogodio za 3:1. S tim se rezultatom otišlo na odmor…

U nastavku, već u 21. minuti novi pogodak – drugi Micevskog za 4:1! Nakon toga rapsodija igre naše momčadi koja je preko Reza (dva pogotka) i Cvjetkovića stigla do visokih 7:1. Gosti su u posljednjim sekundama smanjili na 7:2 preko Pervana.

Ovo je druga uzastopna pobjeda naše momčadi. Nakon Osijeka pao je i Vrgorac – uvjerljivo i zasluženo. Idući nastup imamo već u utorak, 25. listopada od 19 sati kada igramo zaostalu utakmicu prvog kola protiv Solina (Gospino polje).