MAJSTOR(SK)I DO MAJSTORICE: Navijači, jeste li spremni za put u Makarsku?

Sve je na početku što se tiče četvrtfinalnih utakmica naše momčadi i favoriziranih Makarana. Nakon prve utakmice i pobjede Novog Vremena (4-1), večeras u Gospinom polju rapsodija od igre naših mladića i uvjerljiva pobjeda 6-1 (1-0)!!

Prvu priliku imali su gosti već u 3. minuti kada je Kazazić s dva metra prevario Primića, međutim lopta se na našu sreću odbila od vratnice i završila u autu. Nakon toga bilježe se prilike Squarea, prvo je zaprijetio Daničić, a nakon njega i Rezo koji je, nakon slaloma kroz gostujuću obranu, a nakon asistencije Cvjetkovića, s 4-5 metara uzdrmao vratnicu!

Nakon pritiska Squarea uslijedio je i pogodak za vodstvo! Bevanda je izveo slobodni udarac, dodao Rezu koji nesebično vraća na povratnu Anti Daničiću koji potom pogađa gornji desni kut vratara Baškovića za 1:0 i eurpciju oduševljenja 400-tinjak gledatelja!

Ponovno su gosti imali dominaciju, a za istaknuti je priliku Kazazića čiji je udarac odlično procijenio vratar Primić. U 14. minuti Eduardo se sjurio prema vratima Primića, međutim Bevanda pravovremenom reakcijom zaustavlja izgledan udarac najboljeg strijelca Makarana.

U nastavku, točnije u 22. minuti, Makarani dolaze do rezultatskog egala. Sve je s lijeve strane napravio Eduardo te na kraju, na dva metra uposlio samog Osredkara, koji pogađa ispod Primića za 1-1!

Zoran Primić u 26. minuti imao je dvije uzastopne intervencije s kojima je spasio svoju momčad od sigurnog rezultatskog zaostatka! Najviše je pljeska zaslužio za bravuroznu obranu s pola metra Duji Bajrušoviću…

Minutu poslije briljirao je Gašpar kod naše momčadi, a vratar Bašković kod gostiju. U 29. minuti Eduardo griješi na centru, Daničić je presjekao loptu te se sjurio prema vratima Baškovića, a potom nesebično na dva metra uposlio utrčalog Antonia Konsua koji pogađa za 2:1!!

U 32. minuti maestralan pogodak Stjepana Reza za 3:1! Naš najbolji strijelac dočekao je loptu iz kornera na oko 11-12 metara te iz voleja silivitim udarcem neobranjivo pogodio pored nemoćnog Baškovića!! Tek što su se strasti malo smirile evo novog pogotka u mreži makarskog sastava! Cvjetković je s lijeve strane uposlio Bevandu koji potom pronalazi Konsua na drugoj vratnici za 4:1!!

Gosti su potom zaigrali na sve ili ništa, u igri s igračem-vratarom, međutim to im se nije isplatilo je se naša momčad odlično branila na čelu s izvrsnim Primićem! U 37. minuti dva nova pogotka za mreži Makarana, svoj treći pogodak upisao je Konsuo, a nakon njega za 6:1 pogodio je Gašpar te na taj način postavio i konačan rezultat!

Naša momčad je na majstorski način izborila – majstoricu te će se treća utakmica, za ulazak u polufinale, igrati u utorak, 15. svibnja od 20 sati u Makarskoj!!