IZ MAKARSKE S JEDNIM BODOM: Poraz kadeta, remi juniora

Danas su naši kadeti i juniori gostovali u Makarskoj gdje su snage odmjerili protiv MNK Novo Vrijeme Apfel. Kadeti su upisali poraz 4:0 (1:0), a juniori su pak osvojili bod odigravši 4:4.

Pod vodstvom trenera Antuna Bačića kadeti su igrali u sastavu Zrilić, Puljić, Bandur, Vranješ, Klečak, Matić, Lonco, Bupić, Grgurević, Peškura i Radiš. Nakon pet odigranih kola kadeti su na omjeru dvije pobjede, remi i poraz te drže drugo mjesto. Na prvom mjestu je Novo Vrijeme s 10 bodova dok je na posljednjem mjestu momčad Vrgorca bez boda.

Što se tiče juniora danas su u Makarskoj stigli do sedmog osvojenog boda. Momčad Hrvoja Cvjetkovića vodila je na poluvremenu 1:0, međutim domaćin je na kraju pogotkom u 36. minuti osvojio bod. Pogotke za Square postigli su Lazo (2), Darrer i Džanković, a još su u sastavu bili Falkoni, Zarač, Sentić, Devčić i Papac.

Juniori i kadeti su u idućem kolu gosti Vrgorca.