GLASNIK 1. HMNL: Rezo i Micevski predvode listu strijelaca

Stjepan Rezo i Adrijan Micevski koji su postigli 6 pogodaka predvode listu strijelaca 1. Hrvatske malonogometne lige. Uz naš dvojac u vrhu poretka trenutno najboljih strijelaca nalaze se Kristijan Postružin iz Nacionala i Hrvoje Penava (Futsal Dinamo).

Lista strijelaca 1. HMNL:
6
Micevski Adrijan (Square)
Rezo Stjepan (Square)
Penava Hrvoje (Futsal Dinamo)
Postružin Kristijan (Nacional Zagreb)

5
Bundavica Almedin (Brod 035)
Čujec Kristjan (Nacional Zagreb)
Rodriguez Cruz Jesus (Split Tommy)
Pajalić Tvrtko Ivan (Alumnus)

4
Grbić Robert (Uspinjača)
Matan Ivan (Alumnus)
Subotić Saša (Vrgorac)

3
Cvjetković Hrvoje (Square)
Čavar Dražen (Brod 035)
Drndić Patrik (Potpićan 98 – Istra)
Đuraš Maro (Square)
Jakovljević Josip (Split Tommy)
Jelovčić Franco (Nacional Zagreb)
Nospak Robert (Osijek Kelme)
Perić Luka (Nacional Zagreb)
Ziberi Sadat (Futsal Dinamo)

2
Andrijašević Pjero (Solin)
Babić Saša (Split Tommy)
Čekol Kristian (Futsal Dinamo)
Da Costa Lira Rafael Durval (Nacional Zagreb)
Davidović Luka (Alumnus)
Duvančić Gordan (Osijek Kelme)
Gačić Matej (Brod 035)
Grbeša Kristijan (Futsal Dinamo)
Hasanović Denis (Square)
Kazazić Vedran (Novo Vrijeme)
Koturović Renato (Nacional Zagreb)
Lalić Alen (Potpićan 98 – Istra)
Majić Ivan (Alumnus)
Markotić Zrinko (Vrgorac)
Novak Tihomir (Nacional Zagreb)
Osredkar Igor (Novo Vrijeme)
Ruhek Robert (Brod 035)
Ukalović Filip (Alumnus)
Matan Ante (Alumnus)

1
Andrijašević Vlado (Novo Vrijeme)
Bajrušović Duje (Novo Vrijeme)
Bevanda Tomislav (Square)
Bojkić Sanel (Potpićan 98 – Istra)
Capar Matija (Futsal Dinamo)
Cetina Valter (Potpićan 98 – Istra)
Čirjak Tino (Uspinjača)
Ćorluka Ante (Split Tommy)
Ćuk Domagoj (Brod 035)
Dakić Goran (Osijek Kelme)
Đulvat Matija (Futsal Dinamo)
Grcić Jakov (Split Tommy)
Grgić Nikola (Uspinjača)
Horvat Zvonimir (Osijek Kelme)
Hozjan Nejc (Novo Vrijeme)
Ivanković Ivan (Square)
Juras Hrvoje (Solin)
Kajfeš Armando (Brod 035)
Kardum Teo (Solin)
Ledinščak Saša (Alumnus)
Lolić Srđan (Potpićan 98 – Istra)
Majić Ivica (Osijek Kelme)
Markić Dario (Uspinjača)
Martinac Duško (Vrgorac)
Mordej Rok (Nacional Zagreb)
Musinov Marin (Novo Vrijeme)
Pandurević Andrej (Osijek Kelme)
Pavić Nikola (Split Tommy)
Pavlić Ivan (Nacional Zagreb)
Perišić Stjepan (Split Tommy)
Pervan Vojko (Vrgorac)
Petrović Željko (Uspinjača)
Polić Frane (Solin)
Reed Douglas (Futsal Dinamo)
Stojanović Nikola (Uspinjača)
Suton Josip (Split Tommy)
Šulentić Marko (Alumnus)
Šulentić Ivan (Futsal Dinamo)
Taći Mario (Split)
Tikvica Borna (Square)
Toth Silvio (Nacional Zagreb)
Urošević Goran (Potpićan 98 – Istra)
Vuković Alen (Vrgorac)
Pintar Mario (Alumnus)

1
Autogol
Jularić Marko (Osijek Kelme)
Matan Ante (Alumnus)
Pajalić Tvrtko Ivan (Alumnus)
Pintar Mario (Alumnus)