DOIGRAVANJE (kadeti): Vranješ dva u zadnoj minuti za veliki bod!

U prvom kolu kvalifikacija za plasman na završnicu PH kadeti Squarea odigrali su 2:2 (0:2) protiv FC Split Tommy u Gospinom polju.

Gosti su poveli 1:0 sredinom prvog poluvremena, a nakon crvenog kartona domaćina (Puljić), Splićani su povećali razliku tri minute prije kraja prvog dijela. Square je u nastavku pokušavao smanjiti zaostatak međutim, Split je visokom obranom, a zbog manjka rotacije Dubrovčana držao dosta dobru kontrolu igre.

Čak sedam minuta prije kraja Toni Bačić uveo je igrača vratara u potrazi za prvim pogotkom, međutim crveno-plave pomazila je sreća jer su gosti u dva-tri navrata imali nekoliko šansi za 3:0..

Tek u 29. minuti Dubrovčani su stigli do pogotka za 1:2 preko Nikše Vranješa s igračem vratarom. Svega 25 sekundi prije kraja, a također u polju s igračem vratarom, Vranješ je po drugi put iskoristio na rugu stativu za konačnih 2:2.

U drugom kolu Square putuje u Šibenik gdje će igrati protiv Crnice koja je u ovom kolu bila slobodna. U drugom kolu sastaju se FC Split Tommy – Crnica (četvrtak, 9. ožujka).