ČETVRTFINALE | Makarani poveli 1-0..

U prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske naša momčad poražena je u Makarskoj kod favoriziranog Novog Vremena rezultatom 4-1 (1-0)!

Iako je rezultat iznimno visok u korist makarskog sastava mora se priznati da su naši mladići ostavili srce na terenu i tek u posljednjih sedam minuta pokleknuli i upisali poraz.

Nakon izuzetno izjednačene igre u prvoj polovici utakmice domaćin je preko Dudua, svog najboljeg strijelca, stigao do prednosti 1-0! Bio je to silovit udarac izuzetno hitrog i odličnog Brazilca čiji se udarac pak odbio od nekoga u bloku i prevario vratara Primića!

Nakon vodstva domaćina ponovno izjednačena igra uz nešto veći pritisak Squarea! Nisu se ‘crveno-plavi’ olako pustili već su pokazali itekako svoju snagu i volju za pozitivnim rezultatom na ovom vrućem gostovanju!

Već u 22. minuti Square dolazi do (zasluženog) egala! Hrvoje Cvjetković silovitim udarcem pogađa za 1:1 i eurpciju onih 50-ak najvjernijih navijača svoje momčadi!

U 33. minuti itekako sporna situacija pred vratarom Baškovićem! Zoran Primić potegao je s gola na gol, Tikvica i Bašković bili su u skoku, a vratar Bašković skače točno na našeg igrača.. Lopta je u međuvremenu završila u rašljama – međutim suci su signalizirali prekršaj nad domaćim vratarom!

Nakon toga sve je otišlo na stranu Makarana koji su u razmaku jedne minute postligli dva pogotka! Uslijedila je potom igra s igračem vratarom, međutim nismo imali sreće u završnicama napada. Domaćin je u 37. minuti iskoristio i nesmotrenost našeg kapetana te iz indirekta, a preko Dudua, došao do konačnih 4:1.

Druga utakmica igra se u petak, 11. svibnja od 20 sati!