ČETVRTA UZASTOPNA POBJEDA | Blago nama s Gašparom!

Iako bez ozljeđenog Tomislava Bevande te kartoniranih Ante Daničića i Marka Kuraje, naša je momčad večeras u Gospinom polju upisala potpuno zasluženo slavlje protiv MNK Osijek.

U izravnom okršaju protiv kandidata za ulazak u doigravanje, naši su mladići slavili rezultatom 5:0 (2:0). Ukupno je ovo šesta prvenstvena, a čak četvrta uzastopna pobjeda!

Gosti su 3. minuti imali zicer za rano vodstvo, međutim neprecizan s pola metra od vratara Primića bio je Andrej Pandurević. Uslijedilo je potom razdobolje u kojem su ‘crvenoplavi’ diktirali tempom. Od 4. pa sve do 12. minute bilježe se silni udarci Squarea; prijetili su Zarač, Cvjetković, Leovski, a na visini zadatka bio je vratar Konrad.

Tek u 13. minuti Dakić je imao šansu, međutim njegov je udarac zaustavio naš vratar Zoran Primić. U 14. minuti na semaforu je 1:0, a sve zahvaljujući Blagu Gašparu koji je presjekao loptu u gostujućem šestercu! Nakon zasluženog vodstva novi naleti naših mladića.

Da Osječani nisu imali raspoloženog vratara rezultat je u idućih par minuta mogao biti i uvjerljiviji. Mladi Konrad zaustavljao je mnogobrojne udarce Tikvice, Konsua, Cvjetkovića…

U 19. minuti Osječanima ni dva vratara ne bi pomogla nakon što je Cvjetković doslovno ušetao s loptom u gol. Prethodno je Blago Gašpar napravio većinu posla, prešao svog čuvara s lijeve strane te silovitim i preciznim udarcem na drugoj vratnici pogodio našeg kapetana.

Osječani su u nastavku pokušavali slomiti našu čvrstu obranu na čelu s vrlo dobrim Primićem, međutim momčad koju s klupe vodi trener Marin Smoje u Dubrovniku je ostala bez ispaljenog metka!

U 37. minuti Blago Gašpar je potvrdio svoju kvalitetu te svojim drugim pogotokom, silovitim udarcem pod gredu, otklonio sve dileme oko pitanja pobjednika ove utakmice. U 39. minuti u strijelce se upisao i vratar Zoran Primić koji je udarcem preko cijelog terena pogodio za 4:0, a za konačnih 5:0 u mreži Osijeka pobrinuo se Borna Tikvica!

Uskoro izjave trenera i igrača te fotogalerija s utakmice!